Poslanstvo, vizija

Spoštovani ljubitelji golfa,
Ponosno vas vabimo, da spoznate Golf klub Slovenska. Z 20-letno tradicijo, naše klub je postal sinonim za družabnost, tekmovalnost ter pristen užitek v tej nadvse čarobni igri.

20 let tradicije:
Golf klub Slovenska Bistrica je zrasel iz skupine strastnih golfistov, ki so sanjali o ustvarjanju nečesa posebnega. Z vztrajnostjo, predanostjo in ljubeznijo do golfa smo uspeli ustvariti klub z dolgoletno tradicijo, kjer se spoštujejo vrednote golfa in kjer se čuti pristno veselje ob igri.

Družabnost:
Kot klub smo ponosni na našo prijateljsko in družabno vzdušje. Člani kluba so med seboj povezani s trdnimi vezi, kar ustvarja občutek pripadnosti in skupnosti. Poleg uradnih turnirjev in tekmovanj, organiziramo tudi različne družabne dogodke, kot so golf turnirji, ter druga druženja v sproščujočem okolju.

Tekmovalnost:
Golf klub Slovenska Bistrica je znan po svoji tekmovalni naravi. Naši člani si prizadevajo izboljšati svojo igro, premagovati nove izzive in doseči osebne cilje. Redno organiziramo turnirje različnih, kjer se igralec lahko preizkusi in izmeri svoje sposobnosti. Tekmovalnost nas spodbuja k napredku in odpira nova vrata v svet golfa. Poleg rednih izobraževanj, organizacij lastnih turnirjev in dogodkov širom Slovenije sodelujemo in tekmujemo v ligah na državnem nivoju. Aktivno sodelujemo v seniorski ligi z moško in žensko ekipo pod okriljem GZS,
Štajerski ligi, MID AM in ligi Zlati grič.

Članstvo:
Vabimo vas, da postanete del naše golf družine. Članstvo v Golf klubu Slovenska Bistrica prinaša številne ugodnosti, med katerimi so udeležba na klubskih tekmovanjih, izpopolnjevanje golfske igre z inštruktorji, ter občutek pripadnosti skupnosti, ki ljubi golf.

Pridružite se nam in odkrijte čar golfa v Golf klubu Slovenska Bistrica.
Veselimo se vaše družbe!

E-naslov: gksb2019@gmail.com

ID št. za DDV: 90461720
Matična št.: 1136135000
Št. TRR: SI56 0443 0000 0906 676 (NOVA KBM d.d.)

Dokumenti kluba