Poslanstvo, vizija

Naloga kluba in njegovega delovanja je zagotovitev pogojev za uspešno vključevanje članov v programe Golf Zveze Slovenije, golf klubov in s tem širitev golfistične dejavnosti.

Naloga vodstva kluba je skrb za uspešno delovanje članov kluba v organiziranih ligaških nastopih zveze in turnirjih, ki jih organizira domači klub. V letu 2018, smo udeleženi v seniorski Slovenski ligi. V letošnjem letu je v načrtu organizacija otvoritvenega turnirja, turnirja za prvaka Slovenske Bistrice, turnir za prvaka kluba ter zaključni turnir. Prav tako bomo sodelovali v prijateljskem četveroboju klubov in naše druženje zaključili z družabnim tridnevnim izletom. Organiziramo tedenska srečanja za moške in ženske člane.

Osnovni podatki

Golf klub Slovenska Bistrica
Leonova ulica 18
2310 Slovenska Bistrica

Predsednik kluba: Mirko Stegne

Podpredsednik kluba: Mladen Jug

UO GKSB:

Mirko Stegne

Mladen Jug

Vladimir Bračko

Robert Krempl

Roman Stegne

Andreja Karažinec

Lado Tomšič

Blaž Navršnik

Matic Šerbelj

Spletna stran: www.gksb.si
E-naslov: gksb2019@gmail.com

ID št. za DDV: 90461720
Matična št.: 1136135000
Št. TRR: SI56 0443 0000 0906 676 (NOVA KBM d.d.)

Dokumenti kluba